Mona Lisa Touch Lazer : Modern Teknolojinin Genital Estetik Uygulamalarına Armağanı… Monalisa Touch kadınlarda yaşa bağlı Vajinal Genişleme, Hissizlik, Cinsel İsteksizlik ve İdrar Kaçırma gibi sorunların tedavisinde kullanılan bir fraksiyonel karbondioksit lazer sistemidir. Ankara da Op. Dr. Meltem ERKMEN gözetiminde başarıyla yapılan bu uygulamalar ile kadınların farklı nedenlerle maruz kaldıkları pek çok problem hızla giderilmektedir.

Monalisa Touch Lazer 2010 yılından bu yana Kozmetik Jinekoloji alanında kullanılmaktadır. Bu tedavi Genital Estetik alanında kullanılan ilk lazer teknolojilerinden birisidir. Mona Lisa Touch Lazer;

 • Vajinal Rejüvenasyon
 • İdrar Kaçırma Tedavisi
 • Menopoz Sorunlarının Giderilmesi
 • Lichen Sclerosus Tedavisi
 • Orgazmın Kolaylaştırılması
 • Genital Bölge Beyazlatma

gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Monalisa Touch Lazer yukarıda belirttiğimiz durumlar dışında cinsel ilişkide ağrıya neden olan vulvar vestibulitis, sık vajinal enfeksiyonların önlenmesi, genital bölgede siğil veya lezyonların yakılması, hidradenitis süppürativa tedavisi gibi durumlarda tercih edilmektedir.

Monalisa Touch Lazer uygulamaları sırasında vajinaya yerleştirilen aparat aracılığıyla dokuya termal etki uygulanmaktadır. Termal etki bölgede enflamasyon sürecini başlatmakta ve hızlı bir yenilenme sürecine yardımcı olmaktadır. Ağrısız olan ve hastalar tarafından rahat şekilde tolere edilebilen bu tedavi ortalama 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

6 haftalık bir süreçte yaklaşık 3 ila 4 seans yapılması halinde istenilen sonuçların elde edildiği bu uygulama hamileler, genital bölge kanseri tedavisi görmüş olanlar ve kanser riski taşıyan kişilere uzman hekim kontrolünde testler yapılmadan uygulanmamalıdır. Monalisa Touch Lazer uygulaması öncesi her şartta Uzman Jinekolog tarafından testler yapılmalıdır.

Mona Lisa Touch Lazer Fiyatları işlemlerin yapıldığı kliniğin politikaları, uygulama alanı ve seans sayısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu hususta detaylı bilgi almak için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz

Özetle Monalisa Touch Lazer uygulaması kadınların cinsel sağlığını destekleyen modern ve etkili bir tedavi seçeneğidir. Uzman doktorumuzun gözetiminde steril klinik şartlarında bu uygulamayı yaptırmak kadınların sağlıklarını ön planda tutan bilinçli bir tercih olabilir. Daha fazla bilgi ve randevu almak için Hemen Bize Ulaşın

Monalisa Touch Lazer

Monalisa Touch Lazer Nedir 

Mona Lisa Touch Lazer kadınların genital bölgelerinde farklı nedenlerle maruz kaldıkları estetiksel veya fonksiyonel pek çok problemin giderilmesini sağlayan Genital Estetik tedavi yöntemidir. Bu uygulama kozmetik jinekolojide yön belirleyen ilk lazer teknolojisidir. Son dönemde kadınlar tarafından oldukça fazla talep edilen uygulamalar haline gelmiştir.

Monalisa Touch Lazer Uygulamaları Nelerdir 

Mona Lisa Touch Lazer teknolojisi kadınların vajinal bölgesinde görülen birçok rahatsızlığın tedavisinde tercih edilmektedir. Vajina Beyazlatma, Vajina Sıkılaştırma, Vulvar Rejüvenasyon, Inkontinans, Doğum Sonrası Çatlak Tedavisi ve Lazerle Labioplasti için FDA onaylıdır.

Mona Lisa Touch Lazer Uygulama Alanları detaylı olarak;

 • Genital Bölge Beyazlatma : Vajina Beyazlatma ve renk açma tedavilerinde Mona Lisa Touch Lazerler oldukça başarılıdır. Uygulama anesteziye gerek olmadan yapılabilir ve ortalama 4 ila 5 dakika sürer. Hayal edilen etki ortalama 3 ila 4 hafta sonra ortaya çıkmaktadır.
 • Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi : Eğer ileri düzeyde pelvik organ sarkması yoksa Mona Lisa Touch gibi fraksiyonel lazerler ile sorun ameliyatsız olarak giderilebilmektedir.
 • Menopoz Sorunlarının Giderilmesi : Monalisa Touch Lazer tedavisi sonrasında kan dolaşımı artmakta, kolajen yenilenmekte, Vajinal Kuruluk ve Menopoz döneminin olumsuz etkileri sonlanmaktadır.
 • Orgazmın Kolaylaştırılması : Orgazm olamama, zor olma, orgazmın cinsel ilişkide hiç gerçekleşememesi, yalnızca mastürbasyon ile orgazm olabilme gibi sorunlarda Mona Lisa Touch Lazer ve Genital PRP kombinasyon tedavileri oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.
 • Lichen Sclerosus Tedavisi : Lichen Sclerosus hastalığında Mona Lisa Touch Lazer ile kombine Genital PRP (Plateletten Zengin Plazma) tedavisi de uygulanabilmektedir.
 • Lazer Vajinal Rejüvenasyon (LVR) : Lazerle Vajina Daraltma, yenileme, gençleştirilme, sıkılığını yeniden kazandırma en sık uygulama alanıdır.

şeklinde açıklanabilir.

Monalisa Touch Lazer İyi Mi 

Mona Lisa Touch Lazer Genital Estetik ve Kadın Hastalıkları alanında uzman doktor eliyle, steril klinik şartlarında yapılması halinde güvenli, konforlu ve başarılı bir tedavi yöntemidir. Modern teknolojinin sağladığı tüm imkanların kullanıldığı bu uygulama yaptıran kişilere pek çok avantajı beraberinde sunmaktadır.

Mona Lisa Touch Lazer Avantajları;

 1. Mükemmel Lazer Doku Etkileşimi : Özel bir atış (D-Pulse) sayesinde herhangi bir yan etki olmadan maksimum etkililik sağlar.
 2. Çabuk ve Ağrısız Tedavi : Vajinal duvarlara lazer enerjisi kesirli modda (DOT-Terapi) sağlanır. Bu sayede sadece küçük miktarda vajinal doku lazer ışınına doğrudan maruz kalır.
 3. Maksimum Hasta Uyumu : Özel hastaların klinik ve anatomik ihtiyaçlarını karşılamak için farklı tipleri mevcuttur.

olarak özetlenebilir.

Monalisa Touch Lazer Fiyatları

Monalisa Touch Lazer Fiyat 

Mona Lisa Touch Lazer Fiyatları hakkında bilgi almak için uzman hekim tarafından muayene edilmek gerekmektedir. Her hastanın maruz kaldığı problemler ve tedavi planı farklı olduğu için net bir fiyat telaffuz etmek doğru değildir.

Monalisa Touch Lazer Fiyatları 2024 de pek çok etmene bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte bu etkenler arasında;

 • Tedavi edilecek kişinin genetik özellikleri ve yaşı,
 • Hastanın genital bölgesinde yaşanan problemler,
 • Arzu edilen görünüm için gerekli seans sayısı,
 • Kişiye uygulanacak Monalisa Touch Lazer teknikleri,
 • Tedaviyi gerçekleştirecek kliniğin ve hekimin tecrübesi,

gösterilebilir.

Monalisa Touch Lazer prosedürleri kapsamında yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, Estetik Cerrahi alanında uzman hekimimiz tarafından muayene edilerek Size Özel tedavi planını oluşturmak için Hemen Bizi Arayın...

Monalisa Touch Lazer Ankara 

Günümüzde kadınlar fiziksel olarak sağlıklı kalmak ve psikolojik açıdan rahat hissetmek için genital bölgelerinde farklı nedenlerle meydana gelen her türlü rahatsızlığın tedavi edilmesi için istekli olmaktadır. Bu konuda en iyi şartlara sahip kliniği ve uzman hekimi bulmak kişinin sağlığı ve yaşantısı için çok önemlidir.

Monalisa Touch Lazer Ankara da Op. Dr. Meltem ERKMEN liderliğinde güvenli ve steril klinik şartlarında uygulanır. Ankara'nın bu alanda öncü doktorlarından biri olan hekimimiz tecrübe ve deneyimiyle kadınların genital sağlığına yönelik çeşitli rahatsızlıkları tedavi etmektedir.

Sizde hayalinizdeki genital bölge yapısına konforlu, güvenli ve ağrısız bir tedavi süreciyle sahip olmak için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşın

Dr.Meltem Erkmen

TEDAVİ BİLGİLENDİRME

Dr.Meltem Erkmen

Operasyon Sayısı

2 ila 3 Seans
Dr.Meltem Erkmen

Operasyon Süresi

15 ila 20 Dakika
Dr.Meltem Erkmen

Anestezi

Anestezisiz
Dr.Meltem Erkmen

Hassasiyet Süreci

1 ila 3 Gün
Dr.Meltem Erkmen

Tam İyileşme

1 ila 2 Ay
Dr.Meltem Erkmen

Hastanede Kalma Süresi

Aynı Gün Çıkış

Monalisa Touch Lazer Yorumları ?

Ankara da uzman doktorumuz gözetiminde Mona Lisa Touch Lazer Yaptıran kişiler oldukça güzel yorumlarda bulunmaktadır. Tedavi sonucu hayal ettiği vajinal bölge yapısına kavuşan kadınlar bu sayede oldukça mutlu ve özgüvenli olmaktadır.

Monalisa Touch Lazer Yaptıranlar ?

Op. Dr. Meltem ERKMEN tarafından Ankara daki steril kliniğimizde Mona Lisa Touch Lazer Yaptıranlar uygulama sonucunda hayal ettikleri estetik genital bölge görünümüne sahip olmaktadır. Bu durumu hekimimize ve ekibimize oldukça sık şekilde ifade etmektedir.

Monalisa Touch Lazer Hangi Alanlarda Kullanılır ?

Mona Lisa Touch Lazer teknolojisi kadınların vajinal bölgesinde görülen birçok rahatsızlığın tedavisinde tercih edilmektedir. Vajina Beyazlatma, Vajina Sıkılaştırma, Vulvar Rejüvenasyon, Inkontinans, Doğum Sonrası Çatlak Tedavisi ve Lazerle Labioplasti için FDA onaylıdır.

Dr.Meltem Erkmen
YUKARI ÇIK