Dr.Meltem Erkmen Dr.Meltem Erkmen
Dr.Meltem Erkmen
Op.Dr. Meltem Erkmen

Op. Dr. Meltem ERKMEN 30 yıla yakın deneyimi ve uzmanlığıyla Kadın Sağlığı alanında öncü bir isimdir. Genital Estetik, Kadın Hastalıkları ve Doğum konularında 24 yılı aşkın süredir uzman olarak hizmet vermektedir. Hekimimiz hastalarının gizliliği ve güvenliğini ön planda tutarak hassas durumları titizlikle ele almaktadır.

2018 yılından itibaren Malatya’da kurduğu özel klinikte hastalarına destek olan doktorumuz yaşanan elim deprem sonrası Ankara da steril ortamda hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle Kızlık Zarı Dikimi ve Kürtaj gibi kadınlar için oldukça hassas olan hususlarda büyük bir gizlilik ve güven içerisinde tedaviler uygulayan hekimimiz, Genital Estetik uygulamaları kapsamında Labioplasti, Vajinoplasti, Genital PRP gibi işlemleri başarıyla gerçekleştirmektedir.

Günümüz teknolojisinin sağladığı imkanlardan birisi olan Monalisa Touch Lazer cihazı ile Lazerle Vajina Daraltma, Lazerle Vajina Beyazlatma gibi yenilikçi tedavi yöntemlerinde önemli bir başarı grafiği sergileyen hekimimiz, bu gelişmeler ışığında hastalarına daha konforlu ve etkili tedavi deneyimleri sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları alanında özellikle Menopoz ve Vajinismus gibi yaygın sorunlara yönelik uyguladığı tedavi teknikleriyle tanınan hekimimiz hastalarının yaşam kalitesini artırarak sağlıklı bir hayat sürmelerine destek olmaktadır. Doktorumuz her hasta için özel planlama yaparak en etkili ve güvenilir tedavi seçeneklerini sağlamaktadır.

Op. Dr. Meltem ERKMEN mesleğine duyduğu tutku ve uzmanlığıyla kadınların sağlık ve mutluluğunu ön planda tutmaktadır. Hastalarına bir yandan tedavi seçenekleri sunarken diğer taraftan onların güvenlerini kazanmak ve memnuniyetini sağlamak için çaba göstermektedir. Kliniğimiz modern tıbbın en son teknolojik imkanlarıyla donatılmış olup hastalarına konforlu ve güvenli bir ortam sağlamaktadır.

Dr.Meltem Erkmen
YUKARI ÇIK