Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi : Kadınlığın Özel Yolculuğunda Güvende Adımlar… Kadınların hayatındaki her an kendine özgü güzellikleri ve zorlukları içinde barındırır. Lakin özellikle kadın sağlığına dair yaşanan sorunlar bu özel yolculuğu zaman zaman zorlu kılabilir. İdrar Kaçırma bu özel yolculuğun içerisinde çok sık rastlanan ve maalesef birçok kadının gizlediği bir problemdir.

Ankara da Op. Dr. Meltem ERKMEN tarafından gerçekleştirilen Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi kadınların bu sorunu gizlilik, güvenlik ve uzmanlık içinde çözme yolunda bir ışık oluşturuyor. Bu yazımızda İdrar Kaçırmanın Nedenleri, Lazerle Tedavi Yöntemi ve Ankara da bu tedaviyi doktorumuz gözetiminde gerçekleştirmenin avantajlarına odaklanarak kadınların sağlıklı ve güçlü bir yaşama adım atmalarını sağlayacak bilgileri keşfedeceğiz.

İdrar Kaçırma yaşa bağlı olarak, doğum sonrası dönemde veya hormonal değişiklikler sonucu ortaya çıkabilir. Kas zayıflığı, mesane & üretra sorunları, kilo alımı gibi faktörler İdrar Kaçırma Nedenleri arasında yer alabilir. Farklı nedenlerle bu rahatsızlığa maruz kalan kişilerin yapması gereken en doğru davranış uzman hekim kontrolünde tedavi olmaktır.

Doktorumuz kontrolünde gerçekleştirilen Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi konforlu, ağrısız ve iz bırakmayan bir tedavi yöntemidir. Bu uygulama lazerin ısı ve enerji etkisiyle dokularda uyarı & iyileşme sağlayarak idrar kaçırmayı azaltmaya yöneliktir. Tedavi sürecinde hasta konforunu maksimize eden ve hızlı bir iyileşmeyi hedefleyen yaklaşım sunulmaktadır.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Fiyatları uygulanan yöntem, tedavi süresi ve tercih edilen teknolojiye bağlı olarak değişiklik gösterir. Uzman hekimimiz eliyle steril klinik şartlarında sunulan bu hizmetin maliyeti hakkında detaylı bilgi almak için Hemen Bize Ulaşabilirsiniz

Ankara da Uzman Hekim Gözetiminde Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Olmanın Avantajları;

 1. Uzmanlık ve Deneyim : Op. Dr. Meltem ERKMEN Kadın Hastalıkları ve Genital Estetik alanında uzman bir doktordur. Bu nedenle tedavi sürecindeki uzmanlığıyla güvenilir bir hizmet sunmaktadır.
 2. Gizlilik ve Güvenlik : Klinik şartlarda gerçekleştirilen tedaviler esnasında hastaların mahremiyetini ön planda tutulur ve güvenli ortamda tedavi olma imkanı sağlanır.
 3. Modern Teknoloji : Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi modern tıbbın sunduğu teknolojik gelişmelerden faydalanır ve minimal invaziv bir yöntemle etkili sonuçlar elde etmeyi hedefler.

olarak özetlenebilir.

Doktorumuz gözetiminde Ankara da Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi kadınların rahatsızlıklarını güvenle ve etkili bir şekilde gidermelerine olanak tanımaktadır. Daha fazla bilgi veya randevu için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi

İdrar Kaçırma Neden Olur 

İdrar Kaçırma kadınların yaşamlarını etkileyen bir sorun olup birçok faktöre bağlı olarak ortaya çıkabilir. Hamilelik, doğum, kilo değişiklikleri, yaşlanma, hormonal değişimler ve kas zayıflığı gibi etkenler İdrar Kaçırmanın ana nedenleri arasında yer alır.

İdrar Kaçırma nedenleri, tedavi yöntemleri ve merak edilen tüm hususlara dikkat çektiğimiz kapsamlı içeriğimize meltemerkmen.com/idrar-kacirma bağlantısından tıklayabilirsiniz.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Nedir 

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi modern tıbbın gelişmiş teknolojilerinden birisi olarak öne çıkmaktadır. Farklı nedenlerle İdrar Kaçırma problemine maruz kalan kadınların konforlu ve güvenli bir şekilde tedavi edilmelerine olanak tanıyan bu tedavi uzman hekim kontrolünde başarıyla yapılabilmektedir.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Nasıl Yapılır 

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi modern tıbbın sunduğu yenilikçi yöntemlerden birisidir. Bu alanda uzman hekim kontrolünde 15 ila 20 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanan uygulama sonrası kişi günlük yaşantısına kaldığı yerden devam edebilmektedir. Tek seansta dahi etkili sonuçlar alınan Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi ağrısız ve konforlu bir yöntemdir.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavi Prosedürü maddeler halinde;

1-) Muayene ve Değerlendirme

 • Kliniğimizde Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi süreci ilk aşamada detaylı bir muayene ve hastanın geçmiş sağlık bilgilerinin değerlendirilmesi ile başlar.
 • Hastanın İdrar Kaçırma şikayetlerinin nedenleri belirlenir. Tedaviye yönelik en uygun plan oluşturulur.

2-) Hasta Hazırlığı

 • Tedavi öncesinde hastaya tedavi süreci detaylı şekilde anlatılır. Olası riskler ve avantajlar paylaşılır.
 • Gerekli ise hastaya anestezik krem uygulanabilir.

3-) Lazerle Tedavi Uygulaması

 • Doktorumuz Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisinde özel bir lazer cihazı (Mona Lisa Touch Lazer) kullanır.
 • Lazer vajinal bölgede belirlenen noktalara yönlendirilir ve dokulara etki eder.
 • Lazerin enerjisi dokularda uyarılma ve iyileşmeyi tetikleyerek İdrar Kaçırma sorununu azaltmayı hedefler.

4-) Tedavi Süresi

 • Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi hızlı ve minimal invaziv bir yöntemdir.
 • Uygulama süresi hasta ve tedavinin karmaşıklığına bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 15 ila 20 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.

5-) Hemen Sonrası ve İyileşme Süreci

 • Tedavi sonrası hastalar hemen günlük aktivitelerine dönebilirler.
 • İyileşme süreci her hastanın bireysel sağlık durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Doktorumuz tedavi sonrası takip süreçlerini düzenler ve gerekirse ek önerilerde bulunabilir.

6-) Kontrol Muayeneleri

 • Tedavinin etkilerini değerlendirmek amacıyla belirli aralıklarla kontrol muayeneleri düzenlenir.
 • Bu muayenelerde hastanın genel sağlık durumu ve İdrar Kaçırma sorunu üzerindeki iyileşme gözlemlenir.

7-) Hastanın Takibi ve Destek

 • Hekimimiz hastalarına tedavi sonrası destek sağlar ve herhangi bir sorun durumunda iletişim kanallarını açık tutar.
 • Tedavi sonrası dönemde hastaların yaşadığı herhangi bir rahatsızlık veya değişiklik doktorumuz tarafından takip edilir ve gerekli önlemler alınır.

detaylı olarak açıklanabilir.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi tüm bu aşamaların kombinasyonuyla etkili sonuçlar elde edilmesini hedefleyen bir tedavi yöntemidir. Yukarıdaki maddeler tedavi sürecini genel hatlarıyla belirtmekle birlikte her hasta için özelleştirilmiş bir planın uygulandığını unutmamak önemlidir. Size özel tedavi planı almak için Hemen Bizi Arayın

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Fiyatları

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Yapan Hastaneler 

Ankara da Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi sunan sağlık kuruluşları arasında Op. Dr. Meltem ERKMEN'in kliniği öne çıkmaktadır. Hastalarına sıcak yaklaşımı, uzmanlığı ve büyük bir güven ve gizlilik içerisinde tedavilerini planlaması doktorumuzu Kadın Hastalıkları ve Genital Estetik alanında ön plana çıkaran özellikleri olmaktadır.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Fiyatı 

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekim tarafından muayene edilmek gerekmektedir. Her hastanın maruz kaldığı problemler ve tedavi planı farklı olduğu için net bir fiyat telaffuz etmek doğru değildir.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Fiyatları 2024 de birçok etmene bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte bu etkenler arasında;

 • Tedavi edilecek kişinin genetik özellikleri ve yaşı,
 • Hastanın maruz kaldığı İdrar Kaçırma sorununun boyutu,
 • Kişiye tatbik edilecek Lazer Tedavisi yöntemi,
 • Uygulamayı yapacak kliniğin ve hekimin tecrübesi,

gösterilebilir.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavi prosedürü kapsamında yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, Kadın Hastalıkları alanında uzman hekimimiz tarafından muayene edilerek Size Özel tedavi planını oluşturmak için Hemen Bizi Arayın...

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Yapan Hastaneler Ankara 

Ankara'da bulunan kliniğimiz Op. Dr. Meltem ERKMEN liderliğinde İdrar Kaçırma sorunlarına karşı etkili ve özelleştirilmiş tedavi seçenekleri sunan güvenilir ve uzman bir merkezi olarak hizmet vermektedir. Steril klinik şartları ve deneyimli ekibimiz, hastalarımızın sağlığına özel bir yaklaşım sunarak Kadın Hastalıkları alanındaki uzmanlığını sonuna kadar kullanmaktadır.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi kapsamında Ankara da uzman hekimimiz gözetiminde gerçekleştirilen uygulamalarla hastalarımıza sağlıklı, konforlu ve güvenilir bir çözüm sunmayı hedefliyoruz. Her hasta için özel olarak planlanan tedavilerimizde gizlilik ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak hastalarımızın yaşam kalitesini artırmayı kendimize ilke edinmekteyiz.

Zaman kaybetmeden İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşıp farklı nedenlerle maruz kaldığınız tüm problemlerden kurtulabilir, sağlık sorunlarınıza değer veren bir yaklaşımla Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi almanın avantajlarını keşfedebilirsiniz.

Dr.Meltem Erkmen

TEDAVİ BİLGİLENDİRME

Dr.Meltem Erkmen

Operasyon Sayısı

Tek Seans
Dr.Meltem Erkmen

Operasyon Süresi

15 ila 20 Dakika
Dr.Meltem Erkmen

Anestezi

Anestezisiz
Dr.Meltem Erkmen

Hassasiyet Süreci

1 ila 3 Gün
Dr.Meltem Erkmen

Tam İyileşme

2 ila 3 Hafta
Dr.Meltem Erkmen

Hastanede Kalma Süresi

Aynı Gün Çıkış

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Nasıl Uygulanır ?

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Kadın Hastalıkları alanında uzman hekim gözetiminde özel bir lazer cihazı (Monalisa Touch Lazer) kullanılarak kişiye özel tedavi planları takibi ile yapılmaktadır.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Yaptıranlar ?

Uzman doktorumuz tarafından Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi yapılan ve bu sorundan kurtulan kişiler tedavi sonuçları ve yaşanan iyileşme süreçlerini paylaşarak tedaviyi düşünen kişilere faydalı bir perspektif sunmaktadır.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Ne Kadar Sürer ?

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 15 ila 20 dakika sürmektedir.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Ağrılı Mıdır ?

Hayır… Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi ağrısız ve konforlu bir uygulamadır.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Yorum ?

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi yaptırmayı düşünen bireylerin en çok merak ettiği konuların başında tedavi sonrası deneyimler gelir. Uzman doktorumuz eliyle tedavi olan bireyler oldukça olumlu görüşler paylaşmaktadır.

Dr.Meltem Erkmen
YUKARI ÇIK