Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi : Ankara da Gizlilik İçerisinde Titiz Bir Tedavi İmkanı… Kızlık zarı vajina girişinde bulunan ince bir dokudur. Cinsel ilişki, tampon kullanımı, ağır sporlar ya da travma gibi nedenlerle bozulabilir. Kızlık zarı bozulan kadınlar evlenme veya yeni bir ilişkiye başlama gibi durumlarda psikolojik olarak baskı hissedebilirler. Kızlık Zarı Dikimi Kızlık Zarı Yırtılması sonrası cinsel ilişki esnasında kanama olması için yapılan bir cerrahi işlemdir.

Op. Dr. Meltem ERKMEN Genital Estetik ve Kadın Hastalıkları alanındaki uzmanlığı ile steril klinik ortamında Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi uygulaması dahil birçok tedaviyi Ankara da başarıyla gerçekleştirmektedir. Sizde gizlilik, güvenlik ve konfor içinde Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi yaptırmak istiyorsanız İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz

Kızlık Zarı vajinanın girişinde bulunan ince dokudur. Zarın işlevi tam olarak bilinmemektedir. Bazı uzmanlar kızlık zarının vajinanın girişini korumaya yardımcı olduğunu, bazıları ise cinsel ilişki sırasında kanama olmasını sağladığını düşünmektedir.

Kızlık Zarı cinsel ilişki, tampon kullanımı, ağır sporlar veya travma gibi nedenlerle bozulabilir. Bu zarın yırtılmasına en fazla yol açan durum cinsel birliktelik yaşanmasıdır. Bununla birlikte Kızlık Zarı Yırtılması ile sonuçlanan rahatsızlıklar da bulunmaktadır. Vajinal Enfeksiyonlar ve cerrahi işlemler bu durumlar arasında gösterilebilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi lokal anestezi altında yapılan bir işlemdir. Uygulama kapsamında kızlık zarının yırtılmış olan kenarları kesilir ve özel mikro cerrahi tekniklerle dikilir. Tedavi ortalama 30 ila 40 dakika arasında sürer. Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi için kullanılan yöntemler arasında Flep Yöntemi ve Agraf Yöntemi gösterilebilir.

Flep Yöntemiyle Kalıcı Kızlık Zarı Dikiminde vajinanın arka duvarından alınan bir parça doku kızlık zarının yerine dikilir. Agraf Yöntemiyle Kalıcı Kızlık Zarı Dikiminde ise zarın yırtılmış olan kenarları agraflarla tutturulur. Hangi yöntemin sizin için daha uygun olacağına uzman hekim yapacağı Kızlık Zarı Muayenesi esnasında karar vermektedir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları kullanılan yöntem, klinik politikaları ve hekimin deneyimine göre değişiklik gösterebilir. Op. Dr. Meltem ERKMEN'in kliniğinde uygun fiyatlarla sunulan Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi kişiselleştirilmiş bir tedavi planı doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Tedavi detayları ve fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi almak için Hemen Bize Ulaşabilirsiniz

Doktorumuz Kadın Hastalıkları ve Genital Estetik alanında uzman bir hekimdir. Ankara daki kliniğimizde Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi yaptırmanın avantajları;

 • Güvenli ve steril bir ortamda uygulamalar yapılır.
 • Tedavi sırasında hastanın hiçbir şekilde ağrı hissetmemesi için lokal anestezi kullanılır.
 • Uygulama sonrası hasta günlük hayatına hemen dönebilir. 
 • Tedavi sonrası yaşanacak ilk cinsel ilişkide kanama olması garantidir.

şeklinde belirtilebilir.

Uzman hekimimiz ve deneyimli ekibi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi yaptırmak isteyen kadınlar için en doğru adrestir. Kliniğimizde yapılan her uygulamada hastalarının gizliliğine ve güvenliğine büyük önem verilmektedir. Sizde büyük bir hassasiyet ve konfor içerisinde tedavi olmak için Hemen Bizi Arayın

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Nedir 

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi kızlık zarının yırtılmış olan kenarları kesilerek özel mikro cerrahi teknik ve iplikler kullanılarak yeniden dikilmesi işlemidir. Lokal anestezi altında yapılan bu uygulama ortalama 30 ila 40 dakika sürmektedir. Tedavi doğru teknikle yapıldığı takdirde kesin sonuç verir ve ömür boyu dayanır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Kesin Sonuç Verir Mi 

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Genital Estetik alanında uzman hekim kontrolünde, hijyenik klinik ortamında ve doğru teknikle yapıldığı takdirde kesin sonuç verir. Tedavi sonrası kızlık zarı yeniden oluşturulur ve ilk cinsel ilişki esnasında kanama olması garanti edilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır 

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi steril klinik ortamında uzman doktor tarafından yapılmalıdır. Ortalama 30 ila 40 dakika arası sürede tamamlanan bu tedavi lokal anestezi altında ağrısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. “Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Olur?” sorusuna maddeler halinde;

 1. Hastaya Jinekolojik Muayene yapılarak kızlık zarının durumu değerlendirilir.
 2. Uygulama yapılacak bölge lokal anestezi ile uyuşturulur.
 3. Kızlık zarının yırtılmış olan kenarları kesilir.
 4. Kızlık zarının yenilenmesi için özel mikro cerrahi teknikler ve özel ipler kullanılır.
 5. Tedavi sonrası yara bölgesi steril bir şekilde kapatılır.

şeklinde yanıt verebiliriz.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi için kullanılan iki farklı yöntem vardır. Flep yönteminde vajinanın arka duvarından alınan bir parça doku kızlık zarının yerine dikilir. Bu yöntem kızlık zarının daha doğal bir görünüme sahip olmasını sağlar. Agraf yönteminde kızlık zarının yırtılan kenarları agraflarla tutturulur. Bu yöntemde iyileşme süresi daha kısa olmaktadır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sonrası belirli bir süre cinsel ilişkiden kaçınmak gerekir. İşlem bölgesi temiz tutulmalı ve baskı uygulanmamalıdır. Uzman hekimin belirttiği hususlara dikkat etmek iyileşme sürecini hızlandırırken tedavinin başarı oranını artırır.

Kızlık Zarı Dikimi ile ilgili her konuya değindiğimiz makalemize meltemerkmen.com/kizlik-zari-dikimi bağlantısından ulaşabilirsiniz…

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ne Kadar Dayanır 

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi doğru teknikle yapıldığı takdirde ömür boyu dayanır. Lakin vajinanın doğum, travma veya cerrahi müdahaleler gibi nedenlerle genişlemesi durumunda kızlık zarı da genişleyebilir ve cinsel ilişki sırasında kanama olmayabilir. Bu hususta en doğru bilgi işlem öncesi yapılan Kızlık Zarı Muayenesi sonrası uzman hekim tarafından size verilecektir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ne Zaman Yapılmalı 

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi kızlık zarının bozulmasından sonra cinsel ilişkiye girmeden belirli bir süre önce yapılmalıdır. Tedavi sonrası iyileşme süresi ortalama 1 haftadır. Bu süre zarfında hastanın cinsel ilişkiden kaçınması gerekir. Bu süreyi dikkate alarak cinsel birliktelikten en az 1 ila 2 hafta öncesinde yapılmalıdır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sonrası 

Sağlık alanında gerçekleştirilen her uygulama sonrasında olduğu gibi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sonrası da tedavinin başarısı ve kişinin sağlığı için özen gösterilmesi gereken belirli hususlar bulunmaktadır. Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler arasında;

 • İlk 24 saat boyunca istirahat edin.
 • Uygulama bölgesini temiz tutun.
 • Tuvalet temizliğini önden arkaya doğru yapın.
 • Aşırı sıcak suyla yıkanmaktan kaçının.
 • Spor yapmaktan ve ağır kaldırmaktan kaçının.
 • İlaçlarınızı doktorunuzun talimatlarına göre alın.
 • Tedavi bölgesinde ağrı veya şişlik olması durumunda doktorumuza danışın.
 • Uygulama sonrası 1 ila 2 hafta boyunca cinsel ilişkiden kaçınmak gerekir.
 • Cinsel ilişki dikişlerin açılmasına ve enfeksiyon riskinin artmasına neden olabilir.
 • Tedavi bölgesine baskı uygulanmamalıdır.
 • Bacak açma, kabızlık gibi aktiviteler dikişlerin açılmasına neden olabilir.

gösterilebilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sonrası İyileşme Süreci 

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sonrası İyileşme Süresi ortalama 1 ila 2 haftadır. Bu süre zarfında hastanın cinsel ilişkiden kaçınması gerekir. Tedavi sonrası uzman doktor tarafından ifade edilen hususlara riayet edilmesi tedavinin başarı oranını artırırken iyileşmeyi hızlandırır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sonrası Tuvalet

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sonrası tuvaleti normal şekilde kullanabilirsiniz. Lakin ilk birkaç gün içinde idrarın biraz ağrılı olabileceğini unutmayın. Tuvalet temizliğini önden arkaya doğru yaparak uygulama bölgesinin bakterilerle temasını engelleyebilirsiniz. Kabızlıktan kaçının. Kabızlık tuvalette zorlanmanıza neden olarak dikişlerin açılmasına yol açabilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sonrası Ne Zaman Cinsel İlişkiye Girilir 

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sonrası cinsel ilişkiden 1 ila 2 hafta boyunca kaçınmak gereklidir. Bu süre zarfında dikişler henüz tam olarak iyileşmemiştir. Cinsel birliktelik dikişlerin açılmasına ve enfeksiyon riskinin artmasına neden olabilir. Belirtilen süre tamamlandıktan sonra uzman hekime kontrol muayenesine giderek cinsel ilişkiye girmek için onay almanız gerekmektedir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sonrası Dikişler Ne Zaman Düşer 

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi için kullanılan dikişler kendiliğinden eriyen dikişlerdir. Bu dikişler tedaviden yaklaşık 10 gün sonra kendiliğinden düşer. Sizin herhangi bir dikiş aldırma seansı geçirmenize ihtiyaç duyulmaz.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için uzman doktor tarafından muayene edilmek gerekmektedir. Her hastanın talepleri ve tedavi planı farklı olduğu için net bir fiyat telaffuz etmek doğru değildir. Bununla birlikte Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2024 yılında ortalama 10.000 TL olarak belirtilmektedir. Klinik politikamız gereği fiyatın artması veya azalmasını sağlayan durumlar bulunmaktadır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları 2024 de pek çok etmene bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte bu etkenler arasında;

 • Tedavi edilecek kişinin genetik yapısı ve yaşı,
 • Hastanın genital bölge özellikleri,
 • Kişiye tatbik edilecek Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi yöntemi,
 • Uygulamayı yapacak kliniğin ve hekimin tecrübesi,

gösterilebilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi prosedürü kapsamında yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, Genital Estetik alanında uzman hekimimiz tarafından muayene edilerek Size Özel tedavi planını oluşturmak için Hemen Bizi Arayın...

Ankara Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 

Günümüzde kadınlar kültürel baskı ve toplum beklentileri kaynaklı Kızlık Zarı (Bekaret Zarı) konusunda baskı altında kalabilmektedir. Bu durumların önüne geçmek ve aile olma sürecini problemsiz şekilde başlatabilmek için Kızlık Zarı Muayenesi ve Kızlık Zarı Dikimi uygulamaları büyük katkı sağlayan prosedürlerdir.

Sizde kızlık zarı ile ilgili tereddüt içerisindeyseniz, muayene olmak ve gerekliyse dikim işlemi yaptırmak istiyorsanız Ankara Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi dendiğinde akla ilk gelen merkez olan Op. Dr. Meltem ERKMEN Kadın Hastalıkları & Doğum ve Genital Estetik kliniğinden destek alabilirsiniz. Bilgi ve Randevu almak için Hemen Bize Ulaşın

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Yaptıranların Yorumları ?

Ankara da kliniğimizde Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Yaptıranlar estetik ve fonksiyonel beklentilerini karşılamıştır. Sizde ihtiyaç duydukları tedaviyi başarıyla gerçekleştiren kişiler arasına katılmak için Hemen Bizi Arayabilirsiniz…

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ne Kadar Sürer ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi işlemi ortalama 30 ila 40 dakika arasında sürebilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İşe Yarıyor Mu ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi estetik ve fonksiyonel beklentileri karşılamak adına başarılı bir çözüm sunar. Bu tedavi sonucu ilk cinsel birliktelik esnasında kanama gerçekleşir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Kaç Yıl Dayanır ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi sonuçları ömür boyu süreklilik göstermektedir. Bu tedaviyi yaptıran kişinin ilerleyen süreçte yaşayacağı ilk cinsel ilişkide kanama olur.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ne Kadar ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları işlem yapılan kliniğe ve kullanılan yöntemlere göre değişiklik gösterebilir. Merkezimizdeki fiyatlandırmayla ilgili detaylı bilgi almak için direkt Bizimle İletişime Geçmeniz doğru olacaktır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Kaç Günde İyileşir ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi sonrası iyileşme süresi ortalama 1 ila 2 hafta olarak belirtilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Kesin Kanar Mı ?

Evet… Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi estetik ve fonksiyonel beklentileri karşılamak adına başarılı bir çözüm sunar. Bu tedavi sonucu ilk cinsel birliktelik esnasında kanama gerçekleşir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Yorumlar ?

Ankara da kliniğimizde Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Yaptıranlar estetik ve fonksiyonel beklentilerini karşılamıştır. Sizde ihtiyaç duydukları tedaviyi başarıyla gerçekleştiren kişiler arasına katılmak için Hemen Bizi Arayabilirsiniz…

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ne Kadar ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları işlem yapılan kliniğe ve kullanılan yöntemlere göre değişiklik gösterebilir. Merkezimizdeki fiyatlandırmayla ilgili detaylı bilgi almak için direkt Bizimle İletişime Geçmeniz doğru olacaktır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ne Zaman İyileşir ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi sonrası iyileşme süresi ortalama 1 ila 2 hafta olarak belirtilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Olur ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi lokal anestezi altında yapılan bir cerrahi müdahaledir. Op. Dr. Meltem ERKMEN önderliğinde steril klinik şartlarında gerçekleştirilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ne Zaman Yapılır ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi hastanın ihtiyaçlarına ve tercihlerine bağlı olarak planlanır. Bu karar bireyin kişisel tercihleri ve yaşam tarzına göre belirlenir. Bununla birlikte tedavi sonrası 1 ila 2 hafta iyileşme süreci olacağı için bu süre dikkate alınmalıdır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Kaç Dakika Sürer ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi işlemi ortalama 30 ila 40 dakika arasında sürebilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Nerede Yapılır ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ankara da Op. Dr. Meltem ERKMEN’in önderlik ettiği uzman bir klinikte gerçekleştirilebilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Evlenmeden Kaç Gün Önce Yapılır ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi evlilikten 1 hafta ila 10 gün önce yapılabilir. Bununla birlikte tedavi sonuçları ömür boyu korunduğu için evlilik planı olmayan kadınlar da bu uygulamayı yaptırabilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ne Kadar Sürede İyileşir ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi sonrası iyileşme süresi ortalama 1 ila 2 hafta olarak belirtilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı ?

Hayır… Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi son derece doğal ve anlaşılmaz şekilde yapılır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Olur Mu ?

Evet… Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi uzman doktor tarafından gerçekleştirildiğinde başarılı bir şekilde uygulanabilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Kaç Gün Önce Yapılmalı ?

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi evlilikten 1 hafta ila 10 gün önce yapılabilir. Bununla birlikte tedavi sonuçları ömür boyu korunduğu için evlilik planı olmayan kadınlar da bu uygulamayı yaptırabilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Var Mı ?

Evet… Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi uzman doktor tarafından gerçekleştirildiğinde başarılı bir şekilde uygulanabilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sonrası Kanama Olur Mu ?

Evet… Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi estetik ve fonksiyonel beklentileri karşılamak adına başarılı bir çözüm sunar. Bu tedavi sonucu ilk cinsel birliktelik esnasında kanama gerçekleşir.

Dr.Meltem Erkmen
YUKARI ÇIK