Kadın Hastalıkları Uzmanı : Kadın Sağlığında Güvenli Liman… Kadınların sağlığı özenle ele alınması gereken hassas bir konudur. Bu alanda uzmanlaşmış bir hekimin varlığı büyük önem taşır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları kadınların üreme organlarıyla ilgili sağlık sorunlarına odaklanarak çeşitli hastalıkların teşhis, tedavi ve önlenmesinde rol oynarlar.

Ankara'nın önde gelen Kadın Hastalıkları Uzmanlarından biri olan Op. Dr. Meltem ERKMEN steril klinik ortamlarda kadınların sağlığına öncelik vererek, gizlilik ve güvenlik içinde çeşitli rahatsızlıklara çözüm sunmaktadır. Deneyimli bir hekim olan doktorumuz uzun yıllardır 1000 lerce kadına farklı nedenlerle maruz kaldıkları problemlerin tedavisinde yardımcı olmaktadır.

Kadın Hastalıkları & Doğum Uzmanı kadınların üreme organları ve genel sağlığı ile ilgilenen bir tıp uzmanıdır. Bu uzmanlar kadınların yaşamları boyunca karşılaşabilecekleri pek çok hastalık, hormonal değişiklikler, gebelik ve doğum gibi konularda uzmanlaşmışlardır. Kadın Hastalıkları Uzmanları teşhis ve tedavi süreçlerinde hem hastanın fiziksel hem de duygusal ihtiyaçlarını dikkate alarak kişiye özel bir yaklaşım benimserler.

Kadın Hastalıkları Uzmanı tarafından en sık müdahale edilen durumlar arasında;

 • Menopoz Tedavisi
 • Kızlık Zarı Dikimi
 • Kürtaj
 • Vajinismus
 • Doğum Kontrolü ve Aile Planlaması
 • Jinekolojik Kanserlerin Erken Tanısı ve Tedavisi
 • Üreme Sağlığı ve İnfertilite Tedavisi
 • Doğum ve Doğum Sonrası Bakım

gösterilebilir.

Ankara da yukarıda belirttiğimiz problemlerin bir veya birkaçına maruz kalan, hatta farklı bir rahatsızlık yaşayan kadınlar tedavi olmak için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşabilir, randevu oluşturarak tedavi sürecinizi hızla başlatabilirsiniz.

Kadınların yılda en az bir kez düzenli jinekolojik kontrol için doktora gitmelidirler. Lakin belirli sağlık sorunları veya risk faktörleri varsa doktorunuzun önerdiği sıklıkta kontroller yapılması gerekebilir. Özellikle Düzenli Jinekolojik Muayeneler hastalıkların erken teşhisini sağlayarak tedavi şansını artırır. Kadınların sağlıklı yaşamı için oldukça önemlidir.

Op. Dr. Meltem ERKMEN Ankara da kadın sağlığına yönelik kapsamlı hizmetler sunan öncü bir hekimdir. Kadın Hastalıkları & Doğum Uzmanı olarak diğer doktorlardan hekimimizi farklı kılan özellikler arasında;

 1. Genital Estetik Alanında Uzmanlık : Estetiksel ve fonksiyonel kadın rahatsızlıklarına yönelik çözümlerde uzmanlaşmıştır ve steril klinik ortamlarda bu hizmetleri güvenle sunar.
 2. Gizlilik ve Güvenlik Odaklı Yaklaşım : Doktorumuz hastalarının mahremiyetine büyük önem verir. Tüm muayene ve tedavi süreçlerini gizlilik içinde yürütür.
 3. Kişiye Özel Tedavi Yaklaşımı : Her hastanın ihtiyaçları farklıdır. Bu bilinçle hekimimiz hastalarına kişiye özel tedaviler sunar. Fiziksel ve duygusal gereksinimleri göz önünde bulundurur.
 4. Güncel Tedavi Yöntemleri : Kadın sağlığı alanındaki güncel gelişmeleri yakından takip eden doktorumuz en etkili ve güvenilir tedavi yöntemlerini hastalarına sunar.

belirtilebilir.

Ankara da kadın sağlığına duyarlı bir yaklaşımla hizmetler sunan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanımız, kadınların rahatsızlıklarını gidermek ve sağlıklı yaşam sürmelerini desteklemek için önemli bir kaynaktır. Sizde büyük bir konfor, güven ve gizlilik içerisinde maruz kaldığınız problemlerden kurtulmak için Hemen Bizi Arayın

Ankara Kadın Hastalıkları Uzmanı

Kadın Hastalıkları Uzmanı Nedir (H2)

Kadın Hastalıkları Uzmanı kadınların üreme organları ve genel sağlığıyla ilgilenen bir tıp uzmanıdır. Bu uzmanlar çeşitli hastalıkların teşhisi, tedavisi ve önlenmesinde deneyimli hekimlerdir. Kadın Hastalıkları Uzmanı Jinekolojik Muayene, Doğum Kontrolü, Hamilelik Takibi, Doğum ve Kadın Üreme Sağlığına ilişkin konularda hizmet verirler.

Kadın Hastalıkları Uzmanı Neye Bakar (H2)

Kadın Hastalıkları Uzmanı kadınların üreme organları ve genel sağlığıyla ilgili çeşitli konulara odaklanır. Bu alanda deneyimli doktorlar kadınların maruz kaldıkları pek çok rahatsızlığın büyük bir güven ve konfor içerisinde giderilmesini sağlarlar. Bir Kadın Hastalıkları Uzmanının genel olarak bakacağı konular arasında;

 1. Genital Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi : Bazı Kadın Hastalıkları Uzmanları Genital Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. Bu uzmanlar Vajina Estetiği, Labioplasti (Dudak Düzeltme), Vajinoplasti (Vajina Daraltma), Kızlık Zarı Dikimi, Kürtaj, Vajina Beyazlatma ve vajinal yeniden yapılandırma gibi prosedürleri gerçekleştirirler.
 2. Menopoz Yönetimi ve Hormonal Değişiklikler : Uzmanlar kadınların Menopoz sürecini takip eder ve Menopoz Belirtileri yönetmek için tedavi seçenekleri sunar. Hormon Replasman Terapisi gibi tedavilerin kullanılması gerekip gerekmediğini belirler.
 3. Cinsel Sağlık ve İlişki Danışmanlığı : Doktorlar cinsel sağlık problemlerine yönelik danışmanlık ve Cinsel Terapi hizmetleri sunarlar. Vajinismus, cinsel işlev bozuklukları ve cinsel ilişki problemleri gibi konularda destek sağlarlar.
 4. Jinekolojik Muayene ve Teşhis : Kadın Hastalıkları Uzmanı kadınların Jinekolojik Muayene ihtiyaçlarını karşılar ve çeşitli jinekolojik hastalıkların teşhisini yapar. Bu muayeneler Vajinal Muayene, Smear Testi (Pap Smear), Ultrasonografi ve diğer görüntüleme yöntemlerini içerir.
 5. Doğum Kontrolü ve Aile Planlaması : Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı kadınların doğum kontrolü ihtiyaçlarını değerlendirerek en uygun Doğum Kontrol Yöntemleri önerir. Ayrıca çiftlere aile planlaması konusunda danışmanlık yapar ve doğurganlık dönemi ile ilgili bilgi verir.
 6. Hamilelik Takibi ve Doğum : Uzman doktorlar gebelik sürecini takip ederek gebelik komplikasyonlarını yönetir. Ayrıca doğum sürecinde kadınlara destek olurlar. Normal doğum ve sezaryen doğum gibi doğum yöntemleri konusunda bilgi verir. Doğum sonrası bakım sağlar.
 7. Jinekolojik Cerrahi : Kadın Hastalıkları Uzmanı çeşitli Jinekolojik Cerrahi prosedürleri gerçekleştirir. Bunlar arasında Histerektomi (Rahim Alma), Miyomektomi (Miyomların Çıkarılması) ve Endometriyal Ablasyon (Rahim İç Tabakasının İnceltilmesi) bulunur.
 8. Jinekolojik Kanserlerin Erken Tanısı ve Tedavisi : Kadın Doğum Uzmanı Jinekolojik kanserlerin erken teşhisini ve tedavisini sağlar. Bu kanser türleri arasında Rahim Kanseri, Yumurtalık Kanseri ve Serviks Kanseri bulunur.
 9. Jinekolojik Enfeksiyonlar ve İltihaplar : Uzmanlar kadınların Jinekoloji enfeksiyonlar ve iltihaplarla ilgili şikayetlerini değerlendirir ve tedavi eder. Mantar Enfeksiyonları, Bakteriyel Enfeksiyonlar ve Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar bu kategoriye girer.
 10. Üreme Sağlığı ve İnfertilite Tedavisi : Kadın Hastalıkları Uzmanları çiftlerin üreme sağlığını değerlendirir. İnfertilite (Kısırlık) sorunlarını araştırır. İnfertilite Tedavisi için gerekli testleri yapar. Uygun tedavi planını oluşturur.

belirtilebilir.

Kadın Hastalıkları Uzmanı Ankara 

Ankara da kadınların sağlıklı bir yaşam sürmelerini desteklemek için pek çok kaliteli sağlık kuruluşunda Kadın Hastalıkları Uzmanları bulunmaktadır. Bu uzmanlar kadınların jinekolojik sağlık ihtiyaçlarını karşılarlar. Op. Dr. Meltem ERKMEN Ankara da modern tıbbın en son gelişmelerini takip ederek hastalarına etkili ve güvenilir tedaviler sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı kadınların jinekolojik sağlığına ve hamilelik sürecine odaklanmış bir tıp uzmanıdır. Bu uzmanlar kadınların hamilelik sürecinden doğuma kadar olan süreçte ihtiyaç duydukları tıbbi desteği sağlarlar. Ayrıca Jinekolojik Hastalıklar ın teşhisi ve tedavisi konularında da uzmanlaşmışlardır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Ankara

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı En İyi 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı kadınların sağlığına yönelik en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan bir tıp uzmanıdır. En iyi uzmanlar güncel tıbbi bilgiye hakim olan, hastalarına empatiyle yaklaşan, gelişmiş tedavi yöntemlerini kullanabilen ve hastalarının ihtiyaçlarını karşılayan uzmanlardır. Ankara da En İyi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları arasında gösterilen hekimimiz hastalarına güven, konfor ve gizliliği bir arada sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Ankara 

Ankara da kadınların jinekolojik sağlığını korumak ve geliştirmek için birçok deneyimli Kadın Hastalıkları Uzmanları bulunmaktadır. Bu uzmanlar kadınların genel sağlık kontrollerinden hamilelik takibine, doğumdan sonra bakıma kadar geniş yelpazede hizmet sunarlar. Ankara da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları çağdaş tıbbın en son teknolojilerini kullanarak, hastalarına kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadırlar.

Op. Dr. Meltem ERKMEN Ankara da steril klinik ortamında Kadın Hastalıkları, Genital Estetik ve Doğum konularında danışan hastalarına büyük bir gizlilik, konfor ve güve içerisinde tedavi seçenekleri sunmaktadır. Sizde daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için Hemen Bizi Arayın

Kadın Hastalıkları Uzmanı Ne Demek ?

Kadın Hastalıkları Uzmanı kadınların üreme organları ve genel sağlığıyla ilgilenen bir tıp uzmanıdır. Bu tür uzmanlar çeşitli kadın hastalıklarının teşhisi, tedavisi ve önlenmesinde deneyimli profesyonellerdir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Hangi Hastalıklara Bakar ?

Kadın Hastalıkları & Doğum Uzmanı Jinekoloji Hastalıkların yanı sıra Gebelik, Doğum, Doğum Sonrası Bakım, Doğum Kontrolü, İnfertilite, Menopoz, Cinsel Sağlık ve Cinsel İşlev Bozuklukları gibi konulara bakar.

Kadın Hastalıkları Uzmanı Kimdir ?

Kadın Hastalıkları Uzmanı kadın sağlığı konularında uzmanlaşmış bir tıp doktorudur. Jinekoloji ve Obstetrik (Doğum Bilimi) alanında eğitim almış ve bu alanda uzmanlaşmışlardır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Neye Bakar ?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı kadınların jinekolojik sağlığı, doğum öncesi ve sonrası bakımı, üreme sağlığı, cinsel sağlık ve çeşitli kadın hastalıklarına bakar. Bu uzmanlar kadınların yaşam boyu sağlık ihtiyaçlarına odaklanır ve bir dizi hizmet sunarlar.

Dr.Meltem Erkmen
YUKARI ÇIK